Scensverige – Swedish ITI

Kaplansbacken 2
SE-112 24 STOCKHOLM
+46 8 462 25 30
info@scensverige.se


Foto: Peter Knutson
Ulricha Johnson

Verksamhetschef

+46 8 462 25 31
ulricha@scensverige.se

Isabel Kempe

Administratör

+46 735 134106
isabel@scensverige.se

Vilma Seth

Projektledare

+46 8 462 25 33
vilma@scensverige.se

Foto: Lena Norlén
Lovisa Björkman

Projektledare/Informatör
Tjänstledig

+46 702 07 61 52
lovisa@scensverige.se

 

Foto: Lena Norlén
Sofia Wärngård Lang

Projektledare/Medlemsansvarig
Tjänstledig

+46 8 462 25 33
sofia@scensverige.se

Johanna Broman

Kommunikatör/pressansvarig

+46 723 09 78 01
johanna@scensverige.se

Dimitrios Soulios

Ekonom

dimitrios.soulios@skoglundekonomi.se

 

Antonios Papadopoulos

Ekonom

antonios@promegaekonomi.se

 
 

Under våren 2018 har Maja Alasalmi, Katinka Richter och Malin Tengvard gjort sin praktik hos Scensverige. Deras praktikperiod är nu avslutad och vi hänvisar vidare kontakt till info@scensverige.se