09.00 – 09.45 Wåffla med Wärngård Lang, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

10.00 – 11.45 Theatre as Resistance – artistic expression as political manifestation, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

10.00 – 11.45 Världens bästa barnteater – förvalta eller förädla?, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

10.00 – 11.45 Samproduktion – strategi för hållbarhet, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

10.00 – 11.45 Mentor Room – delad erfarenhet är dubbel erfarenhet, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

11.00 – 12.05 Missionären, Laxholmskällaren
Läs mer här

12.00 – 12.45 Scenkonstpodden siar om framtiden, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

13.00 – 13.45 Larma och göra sig till – ett samtal om kritiken och dess gränser, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

13.00 – 13.45 Teater och cirkus – hur samarbetar vi?, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

13.00 – 13.15 Svindlande höjder, Dynamo
Läs mer här

13.00 – 13.35 (im)perfekta koreografier no. 1, Flygeln
Läs mer här

13.00 – 13.50 Breaking point, Värmekyrkan
Läs mer här

13.00 – 15.15 Studentproduktion – #VITAMÄNVÅLDTAR, Lennings
Läs mer här

13.00 – 13.45 It´s here, it´s queer, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

13.30 – 13.50 Föreställningssamtal (im)perfekta koreografier no. 1, Flygeln
Läs mer här

13.30 – 13.45 Svindlande höjder, Dynamo
Läs mer här

14.00 – 14.15 Svindlande höjder, Dynamo
Läs mer här

14.00 – 14.45 Digital scenkonst i det nya medielandskapet, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

14.00 – 14.45 Vems är platsen och vems historia berättas?, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

15.00 – 15.45 Klimatsmart scenkonst?, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

15.00 – 15.45 Dialekter inom svensk scenkonst, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

15.00 – 15.45 Samtalet om scenkonst – FÖR vem och AV vem?,  Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

15.00 – 16.15 Ankomsten, Teater Bråddgatan 34
Läs mer här

15.00 – 16.05 Missionären, Laxholmskällaren
Läs mer här

15.00 – 16.05 Sango, Tyska torget
Läs mer här

16.00 – 17.15 Studentproduktion – Frozen souls, Kulturskolans aula
Läs mer här

16.00 – 16.45 Talkshow med Joel Mauricio Isabel Ortiz, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här

16.00 – 19.05 People respect me now, Värmekyrkan
Läs mer här

16.00 – 16.15 Svindlande höjder, Dynamo
Läs mer här

16.30 – 16.45 Svindlande höjder, Dynamo
Läs mer här

17.00 – 17.15 Svindlande höjder, Dynamo
Läs mer här

17.00 – 17.35 (im)perfekta koreografier no. 1, Flygeln
Läs mer här

17.00 – 18.05 Mens, Teater Bråddgatan 34
Läs mer här

17.00 – 18.05 Akvarium, Hörsalen
Läs mer här

17.00 – 19.15 Studentproduktion – #VITAMÄNVÅLDTAR, Lennings
Läs mer här

17.30 – 17.45 Svindlande höjder, Dynamo
Läs mer här

18.05 – 18.25 Föreställningssamtal Mens, Teater Bråddgatan 34
Läs mer här

18.30 – 19.45 Ankomsten, Teater Bråddgatan 34
Läs mer här

19.00 – 20.30 Fäboland, Stora teatern
Läs mer här

19.00 – 19.20 Föreställningssamtal People respect me now, Värmekyrkan
Läs mer här

19.00 – 20.30 Våroffer & Henri Michaux: Mouvements, De Geerhallen
Läs mer här

19.45 – 20.05 Föreställningssamtal Ankomsten, Teater Bråddgatan 34
Läs mer här

20.00 – 21.00 Mens, Teater Bråddgatan 34
Läs mer här

21.00 – 03.00 Fest!, Louis De Geer Konsert & Kongress
Läs mer här