Kontakt

Kontakt

Scensverige – Swedish ITI

Kaplansbacken 2
SE-112 24 STOCKHOLM
+46 70 717 49 30
info@scensverige.se

Ulricha Johnson
Verksamhetschef
+46 70 717 49 30
ulricha@scensverige.se

Cecilia Suhaid Gustafsson
Projektledare
+46 70 765 48 45
cecilia@scensverige.se

Sandra Karlung
Administratör och medlemsansvarig
Programansvarig Scenkonstbiennalen 2021
+46 79 020 95 47
sandra@scensverige.se

Scenkonstbiennalen 2021

David Nyström
Digital koordinator

david@scensverige.se

Jenny Baumgartner
Praktikant – Digital kommunikation
jenny@scensverige.se

Lolita Ekman
Praktikant – Programassistent

lolita@scensverige.se


Frida Majling
Praktikant – Arkiv, Scensverige 70 år

Dimitrios Soulios
Ekonom
dimitrios.soulios@skoglundsekonomi.se




Antonios Papadopoulos
Ekonom
antonios@promegaekonomi.se